Яндекс.Метрика

Cписок переможців І етапу Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі»

Cписок переможців І етапу

Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі»

 

Номінація: дослідницька робота(об’єкт дослідження – публіцистика Т.Г. Шевченка)

І місце:

 

Листопад Світлана, учениця 11 класу Ладижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради;

 

ІІ місце:

 

Деміденко Ірина, учениця 8 класу Балаклеївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 Смілянської районної ради;

 

ІІІ місце:

 

Поліщук Вікторія, учениця 9 класу Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. Тараса Шевченка Звенигородської районної ради;

 

Мірошниченко Вікторія, учениця 10 класу Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Смілянської міської ради;

 

Грамоти:

 

Агасімова Тетяна, учениця 10 класу Черкаської гімназії №31            Черкаської міської ради;

 

Ладика Олександр, учень 10 класу Черкаської гімназії №31            Черкаської міської ради;

        

     

Номінація: літературна творчість (творча робота): поезія

 

І місце:

 

Репеченко Сніжана, учениця ІІІ курсу державного навчального  закладу «Мокрокалигірський професійний аграрний ліцей»;

 

ІІ місце:

 

Гафінов Владислав, учень 9 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради;

 

Денисенко Ірина, учениця 9 класу Пальмірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради, гуртківець зразкової літературної студії «Вікторія» Золотоніського РБДЮТ;

 

ІІІ місце:

 

Минько Єва, учениця 9 класу Балаклеївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 Смілянської районної ради;

 

Суярко Каріна, учениця 8 класу спеціалізованої школи І-ІІІ  ступенів №17 Черкаської міської ради;

 

Коськін Георгій, учень 9 класу Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. Тараса Шевченка Звенигородської районної ради;

 

Кірюшкіна Анастасія, учениця 7 класу Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Ватутінської міської ради;

 

Бондар Анна, учениця 11 класу Ватутінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Ватутінської міської ради;

 

Козловська Юлія, учениця 11 класу Гельмязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради, гуртківець зразкової літературної студії «Пролісок» Золотоніського РБДЮТ;

 

Грамоти:

 

Зразкова літературна студія «Пролісок» Золотоніського РБДЮТ

(за оригінальність поетичного бачення);

 

Романченко Дмитро, учень 9 класу Гельмязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради, гуртківець зразкової літературної студії «Пролісок» Золотоніського РБДЮТ;

 

Ілляшенко Антоній, учень 9 класу Гельмязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради, гуртківець зразкової літературної студії «Пролісок» Золотоніського РБДЮТ;

 

Нерух Тетяна, учениця 10 класу Гельмязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради, гуртківець зразкової літературної студії «Пролісок» Золотоніського РБДЮТ;

 

Машкаринець Мар’яна,  учениця 9 класу Голов’ятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради;

Черевишня Марія, учениця 10 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради;

 

Ков’язіна Наталія, учениця 9 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Кам’янської районної ради;

 

Смірнова Катерина, учениця 11 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради;

 

Кацімон Оксана, учениця ІІ курсу державного навчального закладу «Черкаське вище професійне училище»;

 

Шаповал Богдан, учень 11 класу Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради;

 

 

Номінація: літературна творчість (творча робота): нарис, есе

 

І місце:

 

Медуха Олеся, учениця 11 класу Черкаської гімназії №9

           ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради;

 

 

ІІ місце:

Підгорний Роман, учень ІІ курсу державного навчального закладу «Черкаський професійний ліцей»;

 

ІІІ місце:

 

Голік Альбіна, учениця 9 класу Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської районної ради;

 

Томіленко Ірина, учениця ІІ курсу державного навчального закладу «Черкаське вище професійне училище ім. Героя Радянського Союзу Г. Ф. Короленка»;

 

Драч Марина, учениця 10 класу Вікнинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Катеринопільської районної ради;

 

Талан Анастасія, учениця 10 класу спеціалізованої школи І-ІІІ  ступенів №17 Черкаської міської ради;

 

 

Грамоти:

 

Бурса Анна-Любов, учениця 11 класу Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Смілянської міської ради;

 

Талалаєвська Марія, учениця 9 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради;

 

Губатенко Тетяна, учениця 10 класу Бирлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради;

 

Кравченко Юлія, учениця ІІІ курсу державного навчального закладу «Професійно-технічне училище №2 м. Ватутіного»;

 

Репеченко Сніжана, учениця ІІІ курсу державного навчального закладу «Мокрокалигірський професійний аграрний ліцей»;

 

Марчук Марина, учениця 11 класу Гельмязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради, гуртківець зразкової літературної студії «Пролісок» Золотоніського РБДЮТ;

 

Новосад Лілія, учениця 9 класу Углуватського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Христинівської районної ради;

 

Зацаріна Вікторія, учениця І курсу державного навчального закладу «Черкаське вище професійне училище»;

 

Шкребтій Мирослава, учениця І курсу державного навчального закладу «Черкаський професійний автодорожній ліцей»;

 

Гаврилюк Юлія, учениця 8 класу Углуватського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Христинівської районної ради;

Фотогалерея

foto
Зустріч з Президентом України-2018
Всi фото more

Опитування

В якому відділенні збираєтесь займатись?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН