Яндекс.Метрика

ДЕСЯТОК ЧЕРКАСЬКИХ МАНІВЦІВ ВИБОРОЛИ СТИПЕНДІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

29 листопада у приміщенні Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в урочистій атмосфері переможцям Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України і Всеукраїнських учнівських олімпіад вручили банківські картки стипендіатів Президента України 2018/2019 навчального року.

 

 

Цьогоріч 14 представників Черкащини – 10 переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та 4 переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад – стали лауреатами Президентської стипендії:


– Барілко Вєста, учениця 11 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради;
– Веремієнко Віталій, учень 11 класу Золотоніської спеціалізованої школи № 1 з поглибленим вивченням економіки та правознавства Золотоніської міської ради;
– Запорожець Олександр, учень 9 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради;
– Тараненко Катерина, учениця 10 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради;
– Вовк Анна, випускниця Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської районної ради, студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
– Клименко Кирило, випускник Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради, студент Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
– Коваленко Тетяна, випускниця Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія імені В. Т. Сенатора» Смілянської міської ради, студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
– Коміренко Олександра, випускниця Єрківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя України В. М. Чорновола Єрківської селищної ради, студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького;
– Маленко Анастасія, випускниця Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради, слухач підготовчих курсів Благодійного фонду «Юкрейн Глобал Сколарс»;
– Мартишов Олексій, випускник Іваньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради, студент Національного університету біоресурсів і природокористування України;
– Попов Максим, випускник Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 28 імені Т. Г. Шевченка Черкаської міської ради, студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького;
– Свідерська Яна, випускниця Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської міської ради, студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
– Сивак Валерія, випускниця Черкаського колегіуму «Берегиня» Черкаської міської ради, студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
– Скирда Яна, випускниця Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради, студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Щиро вітаємо стипендіатів Президента України та педагогів, які підготували переможців!

Фотогалерея

foto
СТИПЕНДІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ - 2018
Всi фото more

Опитування

В якому відділенні збираєтесь займатись?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН