Яндекс.Метрика

Про результати проведення обласного етапу Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів „Майбутнє України“

Для участі у І етапі Конкурсу було подано 14 робіт у всіх номінаціях конкурсу.

Оцінка конкурсних робіт здійснювалась співробітниками Національної академії наук України. Були визначені призери та переможці І етапу виставки-конкурсу. 

Список переможців та призерів І етапу
Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів „Майбутнє України“
 
Номінація „Матеріалознавство та перспективні технології“:
 
І місце
 
Іванчук Софія Юріївна, учениця 11 класу Черкаської гімназії №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради;
Романовська Марія Сергіївна, учениця 11 класу Черкаської гімназії №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради.
 
 
Номінація „Машинобудування“:
 
І місце
 
Усик Руслан Сергійович, учень 5 курсу Державного навчального закладу «Канівське вище професійне училище».
 
ІІ місце
 
Рудь Максим Максимович, учень 11 класу Черкаської гімназії №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради.
 
 
 
Номінація „Екологія та  ресурсозбереження“:
 
І місце
Харишук Катерина Олександрівна, учениця 11 класу Уманського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум“ Уманської міської ради Черкаської області; гуртківець станції юних техніків м. Умані.
 
 
 
Номінація „Технічна  творчість та  винахідництво“:
 
І місце
 
Гетьман Анна Андріївна, учениця 11 класу Смілянського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум» Смілянської міської ради;
Гетьман Анастасія Андріївна, учениця 11 класу Смілянського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум» Смілянської міської ради.
 
ІІ місце
 
Рябоконь Віктор Петрович, учень 11 класу Черкаської гімназії №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради.
 
ІІІ місце
 
Олійник Ростислав Анатолійович, учень 5 курсу Державного навчального закладу «Канівське вище професійне училище»;
 
 
Номінація „Робототехніка та робототехнічні системи“:
 
І місце
 
Скирда Яна Геннадіївна, учениця 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради;
Рубан Владислава Сергіївна, учениця 10 класу Черкаської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради.
 
Номінація „Електроніка та приладобудування“:
 
І місце
 
Геренштейн Петро Анатолійович, учень 10 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 — колегіум» Уманської міської ради; гуртківець станції юних техніків м. Умані.
 
ІІ місце
 
Нечипоренко Богдан Васильович, учень 11 класу Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Смілянської міської ради.
 
 
 
Номінація „Інформаціно-телекомунікаційні системи та технології“:
 
І місце
 
Валявська Єлизавета Русланівна, учениця 11 класу Смілянського навчально-виховного комплексу „Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів „Лідер“ Смілянської міської ради.
 
ІІ місце
 
Муха Святослав Анатолійович, учень 5 курсу Державного навчального закладу «Канівське вище професійне училище»;
Атрощенко Ігор Вікторович, учень 2 курсу Державного навчального закладу «Канівське вище професійне училище».
 

Фотогалерея

foto
Всеукраїнська наукова конференція учнів МАН з енергоефективності
Всi фото more

Опитування

В якому відділенні збираєтесь займатись?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН