Яндекс.Метрика

ЗАВЕРШИВСЯ ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

prev next

Цьогоріч у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України  взяли участь 466 конкурсантів із 29 районів, міст, об’єднаних територіальних громад області, які виконали свої роботи у 61 секції.

16-17 лютого відбувся захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, який  проходив на базі ЧНУ ім. Б. Хмельницького. До роботи у журі конкурсу було запрошено 97 наукових, педагогічних працівників вищих та загальноосвітніх навчальних закладів області.

Найбільшу кількість робіт представлено у відділеннях літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства (74), історії (69),  біології та хімії (61), мовознавства (58), філософії та суспільствознавства (46). Найбільший дослідницький інтерес старшокласників спостерігається у секціях:  української мови, де було 27 конкурсантів, англійської мови – 21, історичного краєзнавства – 19,всесвітньої історії – 17,української літератури – 17, фольклористики – 16.  

Усього 289 конкурсантів отримали дипломи переможців. Найбільшу кількість призових місць отримали вихованці Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради, Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради, Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської районної ради, Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28  ім. Т. Г. Шевченка Черкаської міської ради, Першої міської гімназії Черкаської міської ради, Черкаської спеціалізованої школи №27 I-III ступенів ім. М. К. Путейка Черкаської міської ради, Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської районної ради, Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської районної ради, Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів І-ІІІ ступенів №3 – колегіум» Смілянської міської ради, Смілянської гімназії ім. В. Т. Сенатора Смілянської міської ради,  Косарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кам’янської районної ради, Єрківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя України В. М. Чорновола Єрківської селищної ради, Черкаської гімназії №31 Черкаської міської ради, Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської міськоїради, Кам’янської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №1 Кам’янської міської ради, Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів Кам’янської міської ради, Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ №2-ліцей» Шполянської районної ради, Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Шполянської районної ради, Чигиринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2», Уманського навчально-виховного комплексу – міської гімназії Уманської міської ради, Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради, Золотоніської гімназії ім. С.  Д. Скляренка Золотоніської міської ради, Золотоніської спеціалізованої школи №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради та інших навчальних закладів області.

Найбільшу кількість призових місць отримали вихованці таких навчальних  закладів: Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради, Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради, Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської районної ради, Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №1 Корсунь-Шевченківської районної ради, Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської районної ради, Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 ім. Т. Г. Шевченка Черкаської міської ради, Смілянського природничо-математичного ліцею Смілянської міської ради, Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів І-ІІІ ступенів №3 – колегіум» Смілянської міської ради, Смілянської гімназії ім. В. Т. Сенатора Смілянської міської ради, Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради, Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської районної ради та інших навчальних закладів.

У квітні-травні у м. Києві відбудеться фінал конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, де команду області представлятимуть 42 конкурсанти. Тож побажаємо нашим фіналістам та їх науковим керівникам нових звершень та блискучих перемог!

Фотогалерея

foto
Зустріч з Президентом України-2018
Всi фото more

Опитування

В якому відділенні збираєтесь займатись?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН