Яндекс.Метрика

Білогородський Юрій Сергійович

Повернутись

Білогородський Юрій Сергійович, як керівник гуртків «Автоматизація наукових досліджень» та «Конструювання технічних приладів» на базі КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради», упродовж 2011-2021 р. р. проводить щоденні гурткові заняття, консультації для слухачів МАН, щорічно є безпосереднім науковим керівником багатьох учнівських науково-дослідницьких проєктів. Близько 50 його вихованців, які в різні роки увійшли до складу команди області для участі у фінальному етапі конкурсу-захисту, принесли перемогу Черкаській команді на Всеукраїнському рівні та Українським командам на Міжнародному рівні.

Щороку упродовж 2014-2021 років вихованці гуртків «Автоматизація наукових досліджень» та «Конструювання технічних приладів» під керівництвом Юрія Сергійовича отримують найвищі місця на фінальному, Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту Малої академії наук.

За п’ять років учні гуртків «Автоматизація наукових досліджень» та «Конструювання технічних приладів» принесли більше 20 перемог на фінальному етапі конкурсу-захисту МАН та п’ять разів отримували перші місця (2017, 2018, 2020 р.р.).

Упродовж 2015-2021 років є керівником учнів, які неодноразово ставали переможцями республіканських етапів конкурсів технічного спрямування: фіналістами міжнародного конкурсу Vernadsky Challenge-2016, переможцями міжнародних заходів: Golden Byte-2017 (І місце), Milset Expo-Science-2018 (Польща, Гдиня), Eucys-2018 (Ірландія, Дублін), Mostratec-2020 (Бразилія, ІІІ місце), “E-NNOVATE Innovation Fair E-NNOVATE”(2020), IT-Universe (І місця в 2018 та 2019 р.р.), INOVA-2021 (Ховатія, І місце), APCYS-201 (Мексика, ІІ місце) національних етапів відбору учнів конкурсів ICYS (ІІ місце, 2019 рік) та ISEF (ІІ та ІІІ місця, 2018 рік, два І місця, 2020 рік), Всеукраїнської виставки-конкурсу «Майбутнє України» (ІІ та ІІІ місця, 2017 рік; І місце, 2018 рік, “Екософт-2021” ХІІ національного туру Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів “Інфоматрикс”(І місце). У 2018 році, разом зі своїми учнями, у складі команди відділень технічних та комп’ютерних наук, був учасником Міжнародного форуму Іnnovation Market.Постійно організовуються виступи учнів МАН на міжнародних на Всеукраїнських конференціях та виставках (XX Міжнародна науково-практична конференція «Політ. Сучасні проблеми науки»-2020, ХІІ Міжнародна науково-практична конфеернція «Комп’ютерні системи та мережні технології-2018», Sikorsky Challenge-2019 та інші). У 2018 році, разом зі своїми учнями, у складі команди відділень технічних та комп’ютерних наук, був учасником Міжнародного форуму Іnnovation Market

Фотогалерея

foto
МАНівці – серед президентських степендіатів - 2019
Всi фото more

Опитування

Чи потрібен цей сайт, якщо є фейсбук та телеграм (канал та чат для спілкування)?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН